Everything is 01010101:)


Bir önceki yazımda (buradan bakabilirsiniz) Facebook hesap kurtarmadan bahsetmiştim. Ve ısrarla gizli sorunuzu oluşturmanızı ve cevabını unutmamanız gerektiğini belirtmiştim. Ama uğraşlarım sonucu Facebook’un o açığını yakalamış bulunuyorum. Saatte geç oldu ama güç olmadı çok şükür:)

Evet gizli soruyu oluşturanlar hesap ayarlarından  değişim yapamayacaklarına tekrar bakabilirler. Peki ne yapmamız gerekiyor nasıl değiştirebiliriz?

İş biraz hileye dayalı ama bu işler böyle çözülüyor zaten. Hesabınıza giriş yaptığınız mail adresini hesap ayarlarından değiştirin. Ve yeni yaptığınız mail adresini ana mail adresi yapıp diğerini silin. Daha sonra eski mail adresinizi açın.  Size aşağıdaki resim gibi bir mail gelmiştir.

aaaa

Bu örnek mailde mail adresi değişikliğini siz yaptıysanız ya da siz yapmadıysanız diye 2 seçenek var. Siz yapmadıysanızdan sonra gelen lütfen “hesabınızı güven”e alın linkine tıklıyoruz. Daha sonra Bu işlemi mütemadiyen sen yaptın ekranı gelecek “bunu bir başkası yapmış”ı tıklıyoruz. “Hesabını güvene al” linkine tıklıyoruz. Ve bizden şifre yenilememizi istiyor. Ama en önemlisi gizli soruyu ve yanıtını değiştirme imkanı da sağlıyor. Artık gizli sorunuzu da değiştirebilirsiniz. Kolay gelsin:)

About these ads

Comments on: "Facebook Gizli Soru Değiştirme" (3)

  1. açık kapanmış artık sormuyor

  2. Ramiz kuksal said:

    Hesabimi ulasamiuorum

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Connecting to %s

Etiket Bulutu

Takip Et

Her yeni yazı için posta kutunuza gönderim alın.

%d blogcu bunu beğendi: